Olympos Teleferik Facilitions..
SHAKESPEARE Coffee & Bistro - Olympos Dağ Restoranı

Ziyaretçilerimizin yeme içme ihtiyaçları, Shakespeare restoran zinciri tarafından karşılanmaktadır. Olympos Teleferik dağ restoranında sevilen Akdeniz mutfağı, nefis atıştırma ve fastfood ürünleri sunulmaktadır. Olympos Teleferik işletmesinde Shakespeare restoran zinciri ile uzun yıllardan beri güvenle çalışmanın mutluluğunu yaşıyoruz.

Olympos Teleferik Facilitions..

Shakespeare restoranı müşterilerini daima „As You Like It“ sloganına uygun olarak ağırlamayı, yüksek kaliteli yemek, tatlı ve içecek menüsünü yeni lezzetler ile zenginleştirmeyi ve çeşitlendirmeyi bilmiştir. Olympos dağ restoranımızın sahip olduğu ana ve ek mutfağı sayesinde, her tür gastronomi ürünleri hazırlamak için yeterli teknik donanımı ve kapasitesi mevcuttur. Shakespeare aşçıları bu mutfaklarda tüm maharetlerini göstererek, ziyaretçilerimize leziz yiyecekler hazırlamaktadır. Peron katında bulunan bistro bölümüze ilave olarak, zirve istasyonumuzun birinci katında ayrıca 120 kişiyi aynı anda masada ağırlayabilecek bir restoran bölümümüz vardır. Bu restoran bölümüzde günbatımı seferleri için gelen ziyaretçilerimizin akşam yemekleri de verilir. İkinci üst katta bulunan etkinlik salonu, seminer, şirket toplantıları, özel gece ve evlilik düğünleri gibi çeşitli etkinlikler için hazır bulunur.

Olympos Teleferik Facilitions..

Sosyal ya da özel etkinliklerinize ilişkin olarak, teleferik yolculuğunu ve yeme içme taleplerinizi kapsayan teklifimizi gastronomiden sorumlu hizmet ortağımız ile birlikte hazırlamaktan memnuniyet duyarız. Tahtalı Dağı’nın etkileyici ambiyansı ve yemek sanatının leziz ürünleri beş duyumuzun hepsine aynı zamanda hitap etmesi, başarılı sosyal ve özel etkinliklerinizin temelini oluşturacaktır. Şimdiden afiyet olmasını dileyerek, teleferik ziyaretinizi yeme ve içme bakımından da memnuniyetle hatırlayacağınızı umarız. shakespearebistro.com